Продавець ООО "СП Дакпол" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
26 відгуків
ТОВ "СП Дакпол". Силова електроніка, автоматика та промислова вентиляція.
+380 (50) 442-36-00
+380 (50) 193-83-89

Датчики струму і напруги. Що це і навіщо вони потрібні.

Датчики струму і напруги. Що це і навіщо вони потрібні.

 

Для вирішення проблеми створення систем зворотного зв'язку в електрообладнанні, зв'язку та вимірювання імпульсного, постійного та змінного струму та його контролю в області силової електроніки використовуються датчики струму і датчики напруги.

         Стандартні датчики струму мають діапазон перекриття від 0 до 20 000 Ампер. Звичні області застосування датчиків струму та напруги:

· промислові приводи;

· перетворювачі напруги;

· робототехніка;

· зварювальні машини;

· системи електропостачання та ін.

Спеціально для систем контролю та керування приводами локомотивів, тролейбусів і трамваїв, вагонів метро і залізничних електропоїздів були розроблені спеціальні датчики струму і напруги. Їх особливість в тому, що вони мають більш високі показники стійкості до механічних впливів, температурних впливів і до жорстких умов експлуатації.

Для того щоб правильно підібрати необхідний датчик струму, вам слід знати технічні особливості середовища, в яких вони будуть використовуватися. Серед технічних даних необхідно звернути увагу на:

· температурні впливи;

· механічні впливи;

· умови експлуатації;

· електричні впливу.

У житті ці фактори зазвичай перетинаються і тому треба уважно підбирати датчик струму, який підходив би для даних умов. Іноді зустрічаються і більш складні умови і чинники застосування, які необхідно врахувати, наприклад:

· присутність електромагнітних завад;

· значення крутизни фронту імпульсів;

· індивідуальні вимоги щодо электропрочности;

· зовнішні магнітні впливу;

· сумісність датчика з вже використовуваними стандартами.

Також необхідно вибирати перевірені датчики відомих виробників. Наприклад, Швейцарська фірма LEM давно і добре зарекомендувала себе на території України. Датчик струму LEM гарантія якості і надійності ваших систем управління електроприводами змінного і постійного струму, систем для контролю якості електроенергії та систем електробезпеки.

Не забувайте, що навіть найменша деталь механізму повинна бути якісною і правильно підібраною.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner